Copyright © Black Wolf Studio Photography

O nas

Black Wolf Studio to studio fotograficzne będące odpowiedzią na zwiększone zainteresowanie fotografią na najwyższym poziomie, która jest jednym z filarów współczesnego marketingu i reklamy. Jednocześnie proponujemy naszym Klientom w pełni profesjonalne usługi graficzne i fotograficzne. Black Wolf Studio wnosi nową jakość w branży fotograficznej w naszym regionie. Fotografia to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja a Black Wolf Studio to odpowiedź na zalew kiczu i tandety w otaczającym nas świecie. Naszym atutem jest pełna mobilność, dzięki czemu możemy wykonać zdjęcia również w aranżacjach naszych Klientów.

Pracujemy także zdalnie, nasi Klienci wysyłają nam swoje produkty kurierem, co pozwala istotnie zaoszczędzić czas oraz środki. Łatwa i szybka komunikacja z Klientem pozwala na precyzyjne ustalenie szczegółów współpracy i jednocześnie jasne określenie oczekiwań. Jednakże nie pracujemy tylko stacjonarnie, ale naszym atutem jest także duża mobilność, jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce i wykonać zdjęcia. Realizujemy sesje wyjazdowe nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie i poza jej granicami. Jesteśmy w stanie dojechać do Klienta w każdym zakątku Polski. Realizujemy także sesje mody i ślubne poza granicami Polski, na przykład w Rzymie, Paryżu czy Londynie. W swojej fotografii dążymy do perfekcji, zdjęcia z jednej strony muszą przedstawiać fotografowany przedmiot w sposób realny, z drugiej strony, zdjęcie musi być dopracowane w każdym, najdrobniejszym nawet szczególe. Dotychczas zrealizowane sesje produktowe, wnętrz oraz inne dały nam ogromną wiedzę i doświadczenie, które pozwala na podjęcie każdego, nawet najbardziej wymagającego wyzwania fotograficznego dla naszych Klientów. Pracujemy na sprzęcie marki Canon z pełnym zestawem jasnych obiektywów, także serii L. Dysponujemy w pełni wyposażonym studiem fotograficznym z zapleczem sanitarnym, gdzie organizujemy najbardziej zaawansowane sesje fotograficzne.

11143456_978249982220359_1110786822616894846_nBlack Wolf Studio – fotograf, solidny  rzemieślnik, chwilami artysta. Z aparatem nie rozstaje się od dwudziestu lat, czyli przez połowę życia. W fotografii kieruje się światłem i emocjami, warto czekać na tę jedną wyjątkową chwilę, która sprawi, że zdjęcie zaczyna żyć własnym życiem. Każda fotografia musi opowiadać własną historię, nie tylko być zatrzymaniem danej sytuacji, ale nadawać jej sens. Z drugiej strony nie samym artyzmem żyje człowiek, a fotografia komercyjna to nie mniejsze wyzwanie i sztuka. Pomimo wielu lat z aparatem w dłoni fotografia to cały czas coś zaskakującego i wyzwanie, które nieustannie inspiruje. Kieruje się mottem R. Bressona: „Staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył”. Laureat konkursów fotograficznych, autor kilku publikacji o tematyce fotografii pejzażowej i podróżniczej, m.in. w DFV- Digital Foto Video.

                                                                                           

Black Wolf Studio zaprasza do zapoznania się ze swoją galerią.

Partnerzy

fotograf-wesele-logo muzyka-wesele-logo_ filmy-wesele-logo