Copyright © Black Wolf Studio Photography

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa to jeden z najlepszych sposobów na pokazanie cech i zalet przedmiotów wytwarzanych przez producentów i projektantów. Oferujemy zdjęcia produktów z różnych branż, w tym zdjęcia odzieży, kulinarne oraz z innych kategorii. Fotografia produktowa obejmuje wszystkie przedmioty, niezależnie od ich rodzaju, powierzchni czy wielkości. Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania i profesjonalny sprzęt oraz oprogramowanie. Dokładamy wszelkich starań, by fotografia produktowa w naszym wykonaniu spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Black Wolf Studio – fotografia produktowa Kraków oraz Zakopane

Duża dbałość o szczegóły sprawia, że zdjęcia są na wysokim poziomie i pomagają w skutecznej sprzedaży. Wykonujemy różnego typu fotografie produktowe, począwszy od prostych zdjęć typu packshot, które mają na celu zachęcenie do kupna, a skończywszy na skomplikowanych zdjęciach reklamowych. W ramach oferty fotografii produktowej w Krakowie i Zakopanem dajemy klientom pełne wsparcie na każdym etapie pracy: przygotowujemy sesje, a także fotografujemy i zabieramy zdjęcia na postprodukcję. Ponadto pomagamy w doborze kadru, wysycenia kolorystycznego, a także prezentacji.

Rodzaje fotografii produktowe

Nasza oferta fotografia produktowa obejmuje cztery główne kategorie zdjęć:

  • Zdjęcia kulinarne – potrawy i żywność
  • Zdjęcia typu packshot – przedstawienie produktu na białym tle w formie obrazu statycznego lub ruchomego
  • Zdjęcia na manekinach – odzież przedstawiona na manekinach
  • Zdjęcia typu ghost – specjalne zdjęcia odzieży na niewidocznych manekinach

Fotografia produktowa cennik

Cennik fotografii produktowej w Black Wolf Studio uzależniony jest głównie od ilości ujęć oraz rodzaju fotografowanego produktu. Ceny wahają się od 30 do 10 zł/ujęcie. Należy jednak mieć na uwadze, że podane koszty mają charakter orientacyjny. Nietypowe zdjęcia produktowe (nieszablonowe produkty, wykonane ze specyficznych materiałów) mają cennik indywidualny. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny sesji fotografii produktowej.

fotografia-kulinarnafotografia-packshotzdjecianamanekinachZdjęcia typu ghost